Світловодськ - сайт міста

www.svitlovodsk.osp-ua.info
Спортсменів Світловодська привітали з професійним святом
16.09.2015

 Щороку у другу суботу вересня в Україні відзначають День фізичної культури та спорту. Не оминають увагою цю дату й у Світловодську. Напередодні свята, 11 вересня, в приміщенні МСК ім. А. Тузовського відбулися урочистості. Тренерів, ветеранів й усіх представників спортивної галузі вітала міська влада та численні гості. Спортсменам вручали грамоти, квіти, подарунки та дарували пісні.


 


 


Розпочинаючи урочистості, начальник управління молоді та спорту Неля Брусенцева наголосила, що у місті культивується 28 видів спорту з них 12 олімпійських, це – другий показник в області. В КДЮСШ №1 функціонують секції: баскетболу, футболу, волейболу, дзюдо, боксу, художньої гімнастики, велоспорту, плавання, в яких займаються 450 учнів, а керують – найкращі тренери. 

 


 


Звертаючись до присутніх, міський голова Юрій Котенко відзначив роботу тренерів, яким у наш час доводиться бути й завгоспами, вирішувати фінансові та організаційні питання. Подякував Юрій Миколайович усьому колективу МСК, що забезпечує нормальні умови для тренувань та виховання дітей, й зокрема директору спорткомплексу Володимиру Лисаку. Від імені міської ради та виконавчого комітету міський голова привітав усіх спортсменів, ветеранів та прихильників здорового способу життя, подякував за примноження традицій та спортивної слави міста, побажав вдалих стартів і нових яскравих перемог. 

 


 


За особистий внесок у популяризацію фізичної культури та спорту в місті Юрій Котенко вручив Почесні грамоти директору МСК Володимиру Лисаку, тренеру Рудольфу Матвєєву, інструктору Сергію Лісицькому, працівникам МСК Наталії Сібір’яновій та Олені Казатковій, рекордсмену України Сергію Михайленку. 

 


 


 


Від управління молоді та спорту грамотами нагородили тренерів-викладачів КДЮСШ Олександра Дорошенка, Олексія Піценка, Андрія Скворцова, Антона Пустовіта, Ірину Горобець, працівників МСК Миколу Фесенка, Ольгу Тарасенко, Світлану Міхно, методиста МСК Валерія Петренка, ветеранів спорту — Олександра Бендюка, Миколу Мартиненка та Анатолія Бричка. 

 


 


 


 


Того дня відзначили й багатьох інших представників спортивної галузі, адже усі вони роблять одну велику справу – популяризують розвиток спорту та залучають до нього юних світловодців. Дуже багато теплих і щирих слів лунало на адресу ветеранів спортивної ниви, хвилиною мовчання присутні вшанували заслужених спортсменів, які вже пішли з життя.

 


 


 


 


Під час урочистостей Іван Ваненний — директор з маркетингу приватного підприємства "Віктор і К" вручив подарунки від торговельної марки "Королівський смак" кожному, а творчий колектив Палацу культури привітав спортсменів чудовим концертом.

 


 


 


 


 


 


Інтернет -  видання  Світловодська