Світловодськ - сайт міста

www.svitlovodsk.osp-ua.info
Світловодський район — переможець Центрально-українського музейно-туристичного фестивалю
22.09.2015

19 вересня 2015 року у Кіровограді відбувся четвертий Центрально-український музейно-туристичний фестиваль.


 

 
Учасниками заходу стали делегації районів та міст області, гості з інших регіонів країни, які презентували туристичний потенціал та багатство музейних експозицій свого краю.Світловодський район було представлено Захарівським районним краєзнавчим музеєм, колективом Світловодського районного будинку культури "Відлуння", представниками творчого колективу Григорівського сільського будинку культури.

 
Туристичні маршрути "Велич Подніпровя", "Архітектурна перлина Світловодщини", "Шляхами козацької слави" та тематичну карту району було показано за підтримки Фонду розвитку громад Олеся Довгого. Величний коровай, отримало керівництво області завдяки допомозі пекарні "Паляниця".

 

 


За результатами конкурсу в номінації "Туризм та туристичні маршрути", Світловодський район зайняв перше місце, отримав пам’ятну нагороду та сертифікат на безкоштовне виготовлення друкованої продукції туристичної тематики.

 

 


Таким чином, курс голови районної державної адміністрації Сергія Твердовського, спрямований на відродження туризму краю, знайшов своє продовження та оцінку.