Світловодськ - сайт міста

www.svitlovodsk.osp-ua.info
Світловодськ:«Самопоміч» відкрила списки кандидатів
26.09.2015

 Днями у Кіровограді побували нардепи від в політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ»: Олександр Опанасенко, заступник голови Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики, Павло Костенко, заступник голови Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності та Іван Мірошніченко, член комітету з питань аграрної політики та земельних відносин.Так, зокрема, під час зустрічі з журналістами вони розповіли, що на місцевих виборах ПП «Об’єднання «САМОПОМІЧ» представлятимуть 37 кандидатів в депутати  до Кіровоградської міськради та 36 кандидатів в обласну раду. Також партія планує взяти участь у виборах в Олександрії, Світловодську, Долинській, Новгородці та Голованіську. Загалом по Кіровоградській області балотуватиметься приблизно 150 осіб.Що стосується Кіровограда, то кандидатом на посаду міського голови від ПП «Об’єднання «САМОПОМІЧ» стала Віта Атаманчук, яка нині є заступником голови Кіровоградської облдержадміністрації. ЇЇ кандидатура була запропонована рядом громадських організацій та волонтерами міста.

Як повідомили нардепи, головний критерій, за яким відбиралися кандидати в депутати – вони не повинні мати відношення до силових структур та двох партій – Комуністичної та Партії регіонів.

Так, зокрема, Артем Погребнюк, голова Кіровоградської обласної партійної організації ПП «Об’єднання «САМОПОМІЧ» зазначив: «Самопоміч» стала першою політичної силою в Україні, яка відкрила списки своїх кандидатів у депутати. Ми отримали відгуки від виборців і протягом двох днів виключили зі списків двох людей. Списки наших кандидатів будуть обговорюватися протягом всієї передвиборчої кампанії. Кожна людина може зайти на сайт нашої партії, знайти номер телефону центрального офісу і надати певну інформацію про того чи іншого кандидата. По будь-якому регіону, так само і по Кіровоградській області. Ми відкрили списки, щоб громада мала змогу брати участь в обговоренні кандидатів».


 


 


 


Нардеп Іван Мірошниченко розповів: «Ми представлені на 100 округах, а всього їх в Україні 1040. «Самопоміч» іде на вибори там, де у нас є люди, які мають підтримку серед населення і можуть нормально працювати. А будувати партію у стислі строки для того, щоб просто мати велику кількість людей у списках, ми не будемо. Ми представлені там, де маємо перевірених людей, які можуть принести реальний результат. Ми не боїмося виставляти наші списки на публічне обговорення. Адже виборці мають право доносити свою точку зору про кожного кандидата».


 


 


 


Нардеп Павло Костенко додав: «У нас щире бажання розпочати правильний публічний процес побудови політичної сили в Україні. Ми розуміємо, що інститутів влади в державі зараз не існує. Я відкрию вам таємницю, ми сильно просили і партію «УДАР», і «Народний фронт» не зливатися в один блок. У них багато порядних людей, які почали працювати і вибудовувати партійну структуру на місцях. Але вони зробили з того «ширку» і процес треба починати з початку. А ми хочемо вибудувати нову силу, правоцентристську, державницьку і маленькими кроками йдемо до цього. Підтримуємо людей, які є командою, за яку ми можемо взяти відповідальність. Це робиться і по Київській області, за яку я відповідаю і в інших областях».


 


 


 


Нардеп Олександр Опанасенко зауважив: «Ми проводили багато співбесід з кандидатами, багато з них не були включені у списки в різних містах. Були люди, які пройшли співбесіду, але не пройшли відбір в процесі громадського обговорення. За рік до виборів ініціативні групи нашої партії створювалися у різних містах. Деякі з цих групи нам не підійшли і ми зрозуміли, що не будемо з ними рухатися далі. То були особи, які, наприклад, були причетні до корупційних скандалів».


 


 


 


За словами нардепів, таких ініціативних груп в Україні багато і вони продовжують працювати.


 


 


 


 


 


Дзеркало Кіровоградщини