Світловодськ - сайт міста

www.svitlovodsk.osp-ua.info
Світловодськ:Ярмарок ініціатив відбувся у Центральній міській бібліотеці
02.10.2015

 30 вересня, в день святкування Всеукраїнського дня бібліотек, в Центральній міській бібліотеці відбувся ярмарок ініціатив, основною темою якого стала презентація нових послуг у бібліотеках міста та впровадження інноваційних форм роботи.Найкращі ініціативи, спрямовані на розвиток громад, на ярмарку представляли п’ять бібліотек. Усі вони – сучасні заклади культури,які успішно реалізують цікаві творчі проекти. Неабиякий інтерес у присутніх на заході викликали тематичні експозиції та представлені ініціативи, зокрема: "Прояви людяність – захисти собаку!" (ЦМБ), "Бібліотека – осередок краєзнавчо-туристичної роботи на користь громади" (бібліотека-філія №2), "Україна в моїм серці" (бібліотека-філія №3), "У колі друзів" (бібліотека-філія №7), "Я крокую в світ" - гармонійний розвиток особистості, адаптація в соціумі дітей с особливими потребами спецшколи-інтернату №1(бібліотека-філія №8).


 


 


Ярмарок бібліотечних ініціатив став чудовою нагодою поспілкуватися, поділитися досвідом, поміркувати як удосконалити, розширити спектр надання послуг читачам, що забезпечить максимальну доступність інформації. 

 


 


 


 


На заході був присутній міський голова Юрій Котенко, який відзначив надзвичайно важливу роль бібліотек в розвитку духовності та культури світловодської громади та вручив грамоти та подяки найкращим представникам цієї професії.


 


 


 


 


 


 


Інтернет - виданння  Світловодська