Світловодськ - сайт міста

www.svitlovodsk.osp-ua.info
По сім золотих та срібних медалей у світловодських боксерів
29.10.2015

З 23 по 24 жовтня в МСК ім. Тузовського відбулася першість області з боксу серед молоді та відкрита першість КДЮСШ серед юнаків 2000-2006 років народження. В змаганнях взяли участь 12 команд з Кіровограда, Олександрії, Кременчука, Черкас та Світловодська.

 


 


На церемонії відкриття юних спортсменів привітали начальник управління молоді та спорту Неля Брусенцева, віце-президент обласної федерації боксу Костянтин Каспров, заступник начальника управління молоді та спорту Василь Мороз. Також під час урочистостей вшанували ветеранів боксу: Миколу Олійника — майстра спорту Радянського Союзу та Анатолія Дадашева, а Юрій Богдан — директор АТП 13507 разом з Сергієм Миськом — директором "Кар’єроуправління" вручили їм цінні подарунки.

 


 

 

Далі розпочалися змагання. Свої бійцівські здібності продемонстрували 130 юнаків, в їх числі були як досвідчені боксери, так і спортсмени-початківці, які вперше вийшли на ринг. Головним суддею змагань був старший тренер збірної команди Кіровоградської області, суддя міжнародної категорії Віктор Саласенко.

 


 


 


 


Наші земляки виступили достойно, виборовши 7 золотих та стільки ж срібних медалей. Отже, перше місце посіли: Микита Золотоус, Максим Замишляєнко, Василь Мороз (молодший), Роман Крайник, Дмитро Селевко, Максим Войтенко, Ілля Жалобіцький. На другому місці: Михайло Вакуленко, Володимир Медведенко, Дмитро Мусенко, Андрій Цеберман, Микита Коруц, Вадим Сілезньов, Лев Шевель (тренери призерів Олександр Дорошенко, Олексій Піценко, старший тренер Василь Мороз).


 


 


Для нашої школи це дуже гарний результат і вагомий стимул для інших хлопців, адже зараз в Світловодській КДЮСШ боксом займається 60 дітей, кращі з них входять до складу збірної команди України. За період свого існування школа виховала п’ять майстрів спорту з боксу, фіналістів та призерів першості Європи.

 


 


 


 


Організатори змагань — управління молоді та спорту спільно з Світловодською КДЮСШ — дякують за допомогу та підтримку Юрію Скічку, генеральному директору ТОВ "Гермес-Трейдінг", приватним підприємцям Сергію Ковчаку, Юрію Іщенку, Олександру Недавньому та іншим.

 


 


 


 


P.S. Старший тренер Василь Мороз запрошує батьків приводити своїх дітей до Світловодської КДЮСШ для занять боксом.

 


 


 


 
Інтернет - видання Світловодська