Світловодськ - сайт міста

www.svitlovodsk.osp-ua.info
Світловодськ:ЦВПВ інформує: «Це повинен знати кожен (екскурсія до ДПРЧ-17)»
18.11.2015

 В рамках проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему: "Вогонь наш друг, та не завжди, чекати можна і біди" вихованці нашого закладу відвідали Світловодську пожежно-рятувальну частини №17 УДСНС в Кіровоградській області.
Мета екскурсії - поглибити знайомство дітей з правилами пожежної безпеки. Розширити уявлення вихованців про роботу пожежників, про способи гасіння пожежі та транспорт спеціального призначення, який використовують пожежники у своїй роботі. Виховувати повагу та інтерес до професії пожежного.
Командир відділу ДПРЧ-17 Сопільняк Д.Ю. розповів, як оперативно-рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей. Діти ознайомилися з тонкощами професії пожежника, побачили дуже багато цікавого, а саме: пожежну спецмашину, пожежно-технічне обладнання для гасіння пожеж та рятування людей, захисне спорядження пожежних-рятувальників, бойовий одяг тощо.


 


Після побаченого і почутого кожна дитина глибше розуміє важливість та героїчність даної професії. Ця екскурсія дала можливість познайомити вихованців з професією рятувальника та навчити дітей безпеці життєдіяльності.

 


Користуючись нагодою, хочеться подякувати усім працівникам Світловодської пожежно-рятувальної частини №17 за те, що відважно стоять на стражі захисту і порятунку нашого населення від пожежі та інших надзвичайних ситуацій і що знайшли час на таке цікаве, змістовне і корисне спілкування з дітьми.

 


 


 


Інтернет - видання Світловодська