Світловодськ - сайт міста

www.svitlovodsk.osp-ua.info
Відбулося друге засідання виконкому Cвітловодської міської ради
11.12.2015

 На засіданні виконавчого комітету Світловодської міської ради, що відбулося 3 грудня, розглянули близько 30 питань життєдіяльності міста.

Надано щомісячну грошову допомогу дітям учасників АТО По 100 грн. щомісяця буде перераховано на часткове відшкодування харчування в школах та батьківську плату в дитячих садках для кожної дитини, батьки якої є учасниками АТО, пораненими та загиблими учасниками АТО, починаючи з місяця звернення по місяць демобілізації. Таких дітей наразі 49.


 


Матері героя неоголошеної війни — матеріальна допомога Одноразову матеріальну допомогу в розмірі 2 тис. грн. виділено матері загиблого в зоні АТО Бетіна С.Ю. Кретиніній Є.В. та 5 тис.грн. для встановлення пам’ятника та впорядкування могили.

Учасникам АТО — допомога на оплату за житлово-комунальні послуги Для часткової компенсації витрат на оплату житлово-комунальних послуг сім’ям учасників АТО надано щомісячну матеріальну допомогу у розмірі 100 грн. Звернулися за такою допомогою 60 осіб.


 


На поховання окремих громадян — по 250 грн. родичам На поховання шести громадян, які ніде не працювали на момент смерті і не досягли пенсійного віку, родичам виділено 1500 грн. Виконком також погодив проекти рішень міської ради щодо затверджень комплексної програми підтримки сімей загиблих учасників АТО на 2016-2017 р.р., програми "Турбота" та внесення змін до програми організації громадських робіт.


 


На фасаді школи №10 встановлять меморіальну дошку На прохання адміністрації школи №10 на фасаді будівлі буде встановлено меморіальну дошку старшому солдату Хомчуку Олегу Васильовичу, який загинув в зоні АТО під час виконання військового обов’язку. 


 


 


Інтернет - видання Світловодська