Світловодськ - сайт міста

www.svitlovodsk.osp-ua.info
Світловодськ:Хай рік новий, Різдво Христове, Вам подарують дні книжкові
14.01.2016

 Новорічні свята, мабуть, найсвітліші свята в нашому повсякденному житті, які люблять і діти, і дорослі. У ці дні всі ми стаємо в глибині душі маленькими дітьми, які чекають приходу Діда Мороза з мішком подарунків.

З метою ознайомлення дітей з традиціями, звичаями та обрядами українського народу, що пов’язані з Різдвяно-Новорічним комплексом свят наша бібліотека-філія №3 провела цикл новорічних заходів "Хай рік новий, Різдво Христове, Вам подарують дні книжкові…"

Переглядаючи зимовий книжковий вернісаж "Сію, сію, посіваю, з Новим роком Вас вітаю!", який експонується у читальному залі, користувачі бібліотеки знайомилися з цікавими книгами про звичаї та традиції українського народу в зимові свята, такі як "Звичаї нашого народу" Олекси Воропая, " Різдво-коляда і Щедрий вечір" К.Сосенка, "Український рік у народних звичаях" С.Килимника, "Дідух" В. Скуратівського та інші.

Діти, які приходили до бібліотеки під час канікул, отримали особливе естетичне задоволення, виготовляючи новорічні та різдвяні символи своїми руками. Спільна праця та дружнє спілкування дали змогу відчути їм атмосферу новорічно-різдвяної казки.

Працівники бібліотеки разом з читачами започаткували нову традицію: відвідувати міський краєзнавчий музей у час Різдвяних свят.

Першими до краєзнавчого музею завітали маленькі читачі. В.о. директора музею Ткачук Т.Л. створила для дітей справжнє свято. Діти мали змогу здійснити цікаву і пізнавальну подорож у минуле, дізнатись про традиції святкування нового року та Різдва, зануритися в історію, приміряючи на себе народознавчі експонати.


 


 


 


Інтернет - видання Світловодська