Світловодськ - сайт міста

www.svitlovodsk.osp-ua.info
Світловодські волейболістки здобули перше місце на турнірі у Чигирині
21.03.2016

 6 березня 2016 року в місті Чигирин Черкаської області відбувся традиційний турнір з волейболу серед жінок, присвячений Міжнародному Жіночому Дню. Світловодська збірна була знову запрошена на цей турнір, де виступила, посівши перше місце!

Дівчата вибороли золоті медалі, одержавши переконливу перемогу у всіх іграх 2:0, не даючи суперникам з Чигирина, Кам’янки та Черкас жодного шансу. 
Крім медалей та грамот команда отримала подарунок від Національного Олімпійського Комітету, представники якого прибули на турнір і теж були вражені грою і рівнем підготовки спортсменів-аматорів. 

Наша збірна у складі І.Горобець, Н. Коломієць, Т. Маляєвої, Л. Стасюк, М. Каряки, І. Касьян, О. Денчик та підсилені випускницями КДЮСШ №1 О. Депутат та М. Горобець вже вкотре довела, що грати у волейбол можна в будь-якому віці, а любов до цього виду спорту не згасає. 

Хочеться подякувати постійному спонсору змагань ПП "Паляниця" за смачні короваї, які подобаються всім учасникам і запросити інших шанувальників жіночого волейболу до спонсорства.

Інтернет - видання Світловодська