Світловодськ - сайт міста

www.svitlovodsk.osp-ua.info
Світловодськ:Хай небо буде мирним, а Україна чистою!
01.04.2016

 Наше місто Світловодськ долучилось до наймасштабнішої щорічної всеукраїнської соціально-екологічної акції "Зробимо Україну чистою разом! – 2016", яка відбудеться 23 квітня о 10:00 годині.23 березня під час оргкомітету, присвяченому всеукраїнському суботнику, визначились з місцем проведення, а саме було обрано набережну від східців пансіонату "Славутич" і далі в напрямку Палацу культури. Запрошуємо жителів міста долучитися до прибирання, тому що тільки разом ми зробимо наш Світловодськ чистим! Приходьте! Приходьте з друзями та родиною, прихопіть із собою рукавички, мішки для сміття та інше необхідне знаряддя для прибирання.


Спочатку ми гарно попрацюємо, а потім гарно відпочинимо! По завершенні прибирання планується проведення "ЧистоFEST" на центральній площі міста о 15:00, де відбудуться виступи колективів, фотозона, можна буде попити гарячого чаю, прийняти участь у конкурсах та майстер класах та ще багато цікавого!

Також запрошуємо до співпраці громадські організації, компанії та підприємства.Контакти координатора в м. Світловодськ: 067 540 67 22. 

Хай небо буде мирним, а Україна чистою! 


 


 


Інтернет - видання Світловодська