Світловодськ - сайт міста

www.svitlovodsk.osp-ua.info
Світловодська команда виборола срібло на чемпіонаті України з футзалу
22.04.2016

 16-17 квітня у Києві відбувся фінальний етап чемпіонату України з футзалу "Шкільна футзальна ліга України". У попередніх етапах брали участь 3 тисячі 300 команд, з яких у фінал потрапили 13 найсильніших. До їх числа увійшла і команда Світловодська.


Про перебіг та результати змагань нам розповів тренер футбольної команди Світловодської КДЮСШ Андрій Скворцов: 

 


Згідно із жеребкуванням наша команда потрапила у групу разом з командами м. Рівне (Рівненська обл.), м. Конотоп (Сумська обл.), м. Слов’янськ (Донецька обл.). У першій грі світловодські учні програли Конотопу 3:2, але потім наші футболісти "зібралися" і виграли у команди з м. Рівне (5:2), та обіграли футболістів Слов’янська з рахунком 11:2. У результаті три команди (з міст Рівне, Світловодська та Конотопа) набрали однокову кількість очок, але за показниками забитих м’ячів світловодці виявилися кращими з групи і вийшли у півфінал чемпіонату України, де зустрілися з командою м. Долина (Івано-Франківської обл.). На останніх хвилинах наші футболісти перемогли суперників з рахунком 2:1, і вийшли у фінал. Фінальна гра світловодців з футболістами із Чернігова закінчилася перемогою останніх з рахунком 5:1.

 


За словами тренера, нашим хлопцям трохи не вистачило фізичної підготовки та досвіду, адже команда зі Світловодська, та й взагалі з Кіровоградської області, вперше потрапила до фіналу чемпіонату такого рівня. Приємно відзначити, що нашого футболіста Артема Стельвагу визнано кращим воротарем чемпіонату України з футзалу. 

 


Андрій Скворцов висловлє подяку за фінансову допомогу для поїздки на фінальні змагання обласній та міській федерації футболу Кіровоградської області, а також Анатолію Сербіну, Олександру Агапову — директору СК "Спарта", члену виконкому, Володимиру Лисаку — директору МСК ім. Тузовського, який забезпечив належні умови для тренування команди, та батькам юних футболістів.


 
Інтернет - видання Світловодська