Світловодськ - сайт міста

www.svitlovodsk.osp-ua.info
Світловодськ:Павлівська сільська бібліотека взяла участь у Всеукраїнській Веб-портації поетичного слова
20.05.2016

 19 травня Павлівська сільська бібліотека взяла участь у Всеукраїнській Веб-портації поетичного слова "Акорди поезії українського Каменяра" присвяченій 160-річчю від дня народження Івана Франка, що відбулася на базі Світловодської районної бібліотеки.


Захід відбувся за ініціативи Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва. Мета заходу — сприяти вихованню національної гідності, патріотизму у юного покоління, любов до української мови та культури. 


Учасниками Веб-портації були користувачі Павлівської сільської бібліотеки: Ксенія Шмальдій, учениця 7 класу та Дмитро Аманов, учень 6 класу. Дітей на захід привезла бібліотекар села Павлівка Марина Леоненко.Дмитро декламував власний вірш, який написав під впливом вивчення творчості Івана Франка. А Ксенія презентувала усім присутнім на Веб-портації портрет Каменяра у вишивці. Це спільна творча робота членів гуртка "Вишиванка", який очолює сільська майстриня Паша Андріївна Берест. У доробку Паші Андріївни не один вишитий портрет українських письменників.Як доповнення до заходу у районній бібліотеці була оформлена виставка під гаслом "Я син народу, що вгору йде…". А сама Веб-портація відбувалася в он-лайні за Веб-програмою Skype.

 


Для усіх бажаючих надаємо посилання сайту Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва, де буде викладено матеріали заходу Веб-портації — lib.kr.ua

Інтернет - видання Світловодська