Світловодськ - сайт міста

www.svitlovodsk.osp-ua.info
Світловодськ : Родзинкою Різдвяного ранку у Покровській недільній школі стало об’єднання трьох церковних хорів
13.01.2015

 Доброю традицією стало проведення до свята світлового Різдва Христового дитячого різдвяного ранку у Просвітницькому центрі імені Кирила і Мефодія при Свято-Покровському соборі. Ось і цього року вихованці центру, разом зі своїми викладачами добре підготувалися до свята, що могли оцінити всі, хто прийшов 7 січня до Просвітницького центру.

 


Під час святкової програми на суд глядачів було представлено велику кількість віршів, привітань та пісень, присвячених Різдву. А на тематичній виставці можна було побачити творчість учнів Покровської недільної школи з бісероплетіння, малювання, живопису та вишивки — предметів, які викладаються в центрі.


Особливою ж родзинкою цьогорічної святкової програми стало поєднання в одному святковому піснопінні одразу трьох церковних хорів: дитячого, дорослого малого та змішаного. Причому, керівник хору Лариса Постова використала для цього поєднання кількох хорів в одному творі наступний прийом: перший куплет розпочав дитячий хор, з другого куплету до дитячого хору приєднався малий хор, а завершилося виконання музичної композиції разом із змішаним хором.Лунали різдвяні піснопіння і у виконанні кожного хору окремо, тож присутні мали змогу вдосталь насолодитися мелодійним звучанням голосів їх учасників. Усього ж під час святкового дійства 7 січня було задіяно чотири хори Покровського собору.  Звісно, були під час свята і приємні сюрпризи для малечі. Так, діти із задоволенням переглянули тематичний мультфільм "Різдво Христове", взяли участь у цікавій ігровій програмі з різноманітними конкурсами та загадками, а на завершення свята отримали солодкі подарунки від протоієрея Віталія Коваленка.

 

 Звертаючись до присутніх, керівник Просвітницького центру привітав усіх із святом, наголосив на ключових умовах народження Спасителя у наших серцях і закликав світловодців до справжньої християнської любові та милосердя. 

 

 

 Звертаючись до присутніх, керівник Просвітницького центру привітав усіх із святом, наголосив на ключових умовах народження Спасителя у наших серцях і закликав світловодців до справжньої християнської любові та милосердя. 

 

 

 

 Інтернет - видання Світловодськ