Світловодськ - сайт міста

www.svitlovodsk.osp-ua.info
Світловодські баскетболісти — переможці Всеукраїнського турніру!
02.02.2015

У Світловодську відбувся відкритий Всеукраїнський турнір з баскетболу серед юнаків 2000-2001 років народження. У змаганнях брали участь п’ять команд: СДЮШОР №2 (Полтава), дві кременчуцькі команди — БК "Нафтохімік" та "Котлогаз-ДЮСШ №2", збірна команда БК "Восток" у складі юнаків із Лозової та Харкова та КДЮСШ №1 Світловодськ.


 


Головний суддя змагань, тренер нашої команди Володимир Лисак розповів, що упродовж трьох днів у спорткомплексі ім. Тузовського точилися серйозні баталії. Учасники грали за коловою системою, і в результаті у фінал вийшли — команда КДЮСШ №1 Світловодськ та СДЮШОР №2 з Полтави. Боротьба за перше місце закінчилася перемогою світловодців з рахунком 77:62. Полтавчани посіли друге місце, на третьому — кременчуцька команда "Нафтохімік". За словами судді, усі команди були рівні й до кінця змагань неможливо було передбачити, як розподіляться місця. 


 


"Я задоволений результатом команди, приємно, що усі хлопці показали гарну гру. Цей турнір дуже важливий для нас, бо ми граємо у Чемпіонаті України. У лютому-березні відбудуться серйозні півфінальні зустрічі у Кривому Розі та Запоріжжі, де ми будемо боротися за вихід у фінал, а такі змагання — чудова підготовка, адже хороша гра замінює тиждень тренувань. Від свого імені та від батьків хотів би вкотре подякувати Віктору Королю, власнику торговельної марки "Королівський смак", за постійну підтримку. Завдяки його допомозі ми маємо змогу брати участь у серйозних змаганнях і боротися з баскетбольними клубами та командами найвищого рівня", — сказав Володимир Лисак.


 


 


 


Інтернет - видання Світловодська