Світловодськ - сайт міста

www.svitlovodsk.osp-ua.info
У Світловодську рятувальники врятували 7 рибалок протягом одного дня
04.02.2015

У   Світловодську рятувальниками Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) врятовано 7 рибалок. Виклики до Служби порятунку "101" надходили у різний час, від людей, які окремо рибалили на льоду Кременчуцького водосховища.

 


 


Через відлигу лід навколо відчайдухів розмило, тож вони опинилися на "острівках" посеред водойми. 

 


 


О 15:05 зателефонували двоє рибалок, які знаходилися на льоду та не могли самостійно дістатися до берега. Працівники рятувально-водолазного відділення ДПРЧ-17 м. Світловодськ У ДСНС в області на човні доправили обох чоловіків до берега.

 


 


За таким же сценарієм врятували і двох наступних рибалок, які звернулися до Служби порятунку вже за 40 хвилин. 

 


 


Наступного жителя Світловодська, який не міг вибратися з крижини, врятували вже о 17:25. Одразу ж надійшов інший тривожний виклик — на льоду знаходився 62-річний місцевий житель. У лічені хвилини чоловік теж був доставлений на берег. 

 


 


Вже о 19:20 був врятований 61-річний любитель підлідного лову риби — його на аероглісері "Пегас" оперативно доправили до берега.

 


 


 


Завдяки оперативності рятувальників вдалося уникнути людських жертв. Проте, нагадуємо громадянам, що виходити на кригу у період потепління може бути смертельно небезпечно!

 


 


 


 


Інтернет  - видання  Світловодська