Світловодськ - сайт міста

www.svitlovodsk.osp-ua.info
Світловодськ : Бійцям під Маріуполем потрібні кевларові каски, маскувальні сітки та легковий автомобіль
13.02.2015

Чергове засідання координаційного центру з допомоги учасникам АТО та їх родинам відбулося 6 лютого. Цього разу на засіданні був присутній старший лейтенант, командир взводу Лев Кармірян, який повернувся на кілька днів у відпустку із зони бойових дій. Присутні поспілкувалися з учасником АТО, розпитали про життя у бойових умовах та потреби військового підрозділу.Лев Віленович (на його прохання ми не публікуємо фото), призваний добровольцем з 11 серпня, зараз він перебуває у складі окремої мотопіхотної бригади, що знаходиться під Маріуполем. Наш земляк повідомив — на даний час його підрозділ цілком забезпечений одягом, продуктами харчування та медикаментами.

 

Дуже активно їм допомагають волонтери, вони постійно приїжджають на передову і навіть під обстрілами розвантажують усе необхідне, але хотілося б щоб і рідне місто не забувало про своїх.

Досить болючим є питання технічного забезпечення. Нещодавно їх бригада отримала чотири вантажівки, але для коригування вогню ще потрібен легковий автомобіль, можливо, УАЗ. Також є потреба в маскувальній сітці та кевларових касках. "Зараз наші бійці воюють у таких касках, якими лише воду черпати", констатував військовий.

 


 


Вислухавши бійця, присутні розповіли — вони роблять усе можливе, аби допомогти нашим землякам на сході. В зону АТО, з-поміж іншого, вже відправили два автомобіля, на які усі разом збирали кошти. Керівник студії танцю Лариса Москаленко сказала, що 28 лютого у Світловодську має відбутися нова масштабна благодійна акція з метою збору грошей для військових, яку вони готують разом із управлінням освіти та ЦДЮТ, тож, можливо, вдасться чимось допомогти і їх бригаді.

 


 


 


 
Інтернет  -  видання  Світловодська