Світловодськ - сайт міста

www.svitlovodsk.osp-ua.info
Світловодськ : Вісім рибалок шукали свою смерть на Кременчуцькому водосховищі. Не знайшли, завдяки рятувальникам!
02.03.2015

Як ще можна описати мету відчайдух, котрі виходять на лід, не зважаючи на потепління і туман?


 


Без міри втомлений начальник водолазно-рятувального відділення ДПРЧ-17 Микола Дема, якого ми зустріли у суботу, розповів нашому виданню, що від чималого обсягу роботи зламався навіть аероглісер "Пегас", на ремонт якого ніхто не виділяє грошей. Крім цього, не зважаючи на заборону проводити водолазно-рятувальні роботи з настанням темноти, їм доводиться ризикувати власним життям і вдень, і вночі.

 


26 лютого троє чоловіків з міста Комсомольська Полтавської області рибалили поблизу села Нагірне Світловодського району. Ввечері, близько 20-ї години вони зрозуміли, що самостійно не вийдуть до берега і зателефонували рятувальникам. Довелося відправляти на місце події аероглісер "Пегас" та аварійно-рятувальний автомобіль. На "Пегасі" обстежувати акваторію. Автомобіль з берега подавав звукові і світлові сигнали, на які зреагували рибалки і вийшли на берег.

 


 


Наступного дня, 27 лютого чоловік з дружиною на скутері зважилися виїхати на острів, щоб порибалити. Виявилося, що це була дорога в один кінець, бо лід став крихким за час риболовлі. "Рятуйте!" — заволали невдахи на "101". Знову рятувальникам довелося розшукувати рибалок і на "Глісері" доправляти до берега. Операція завершилася вдало. 

 


 


У перший день весни, 1 березня о 07:58 до рятувальників надійшло повідомлення про те, що 3 рибалки вчора ввечері пішли на риболовлю і через густий туман заблукали. Один з них розповів, що знаходяться вони орієнтовно біля Нагірного, але дістатися берега не можуть, бо заважають промоїни на льоду. Оскільки життю їх нічого не загрожувало, сидіти на льоду довелося довго. Аж о 12:12 те ж саме водолазно-рятувальне відділення ДПРЧ-17 за допомогою човна доставило рибалок до берега. 

 


 
 


У зв’язку з цими подіями, рятувальники нагадують любителям риболовлі: 

 


 


 


"Вихід на тонку кригу у період міжсезоння може коштувати життя. Не виходьте на лід і у темний період доби, не випробовуйте долю. Бережіть себе!"


 


 


 


Інтернет -  видання   Світловодська