Світловодськ - сайт міста

www.svitlovodsk.osp-ua.info
Світловодськ : Літературно-туристичний круїз відбувся у бібліотеці №2
23.03.2015

 "Нема такої вулиці у місті, яку б, як світловодець, не любив…" такими словами з вірша Володимира Сідуна і почався літературно-туристичний круїз "Люблю над Дніпром своє місто зелене", який відбувся в бібліотеці-філії №2 до Всеукраїнського тижня дитячого та юнацького читання.


 


 


Наше місто розташоване в одному з привабливих місць України на березі Кременчуцького водосховища. Тут усе втішає око відпочиваючих: і сині далі моря, і ліси, і пейзажі островів, і міські вулиці з розкішними фруктовими та декоративними деревами. Все це створює гарні умови для відпочинку. Безліч чудових, затишних куточків та місць для захоплюючих туристичних подорожей є на Світловодщині, саме тому у нас набуває популярності зелений і сільський туризм. 

 


 


Директор краєзнавчого музею Віктор Сергеєв, використовуючи фотодокументи з музейного архіву, розповів школярам про Світловодщину туристичну, про цікаві факти з історії і походження назв пам’ятних місць. Діти мали нагоду не тільки переглядати, а і впізнавати історичні місця Світловодська на фотографіях минулих часів.

 


 


Привернув увагу всіх присутніх перегляд відеоролика "Світловодськ туристичний", підготовлений провідним бібліографом ЦМБС Тетяною Головачовою, який зайняв ІІІ місце у центрально-українському музейно-туристичному фестивалі в Кіровограді

 


 


 


Інтернет  - видання  Світловодська