Світловодськ - сайт міста

www.svitlovodsk.osp-ua.info
Світловодськ — серед призерів проекту "Пліч-о-пліч"
02.06.2015

 24 квітня у місті пройшло велике спортивне свято "Світловодськ — територія здоров’я та спорту!", організоване громадською організацією "Наше місто" та "Флешмоб по-світловодському", організований управлінням молоді та спорту для участі у всеукраїнському конкурсі на найкреативнішу руханку в рамках спортивно-масового проекту "Пліч-о-пліч".


 


За умовами конкурсу, який тривав з 1 квітня по 1 травня 2015 року, кожен бажаючий проводив у своєму місті, селищі, районі, селі, виші, школі, дитячому садку і т.д. найоригінальнішу, найкреативнішу, найяскравішу руханку. Потрібно було організувати 10 і більше чоловік для масової руханки, зробити 2 фото, на котрому учасники роблять руханку та тримають в руках літери з назвою свого населеного пункту і надіслати фотозвіт президенту Фонду волонтерів України Тимофію Нагорному.

 


 


Всі умови ми виконали і очікували результату, і так стало відомо, що місто Світловодськ зайняло 2-ге місце серед міст України! 


 


Загалом у цьому конкурсі прийняло участь більш ніж 520 000 українців, за добу надходило більш ніж 150 заявок для участі. Тому можливо тільки уявити скільки було претендентів. На координаційній нараді Президент Фонда Тимофій Нагорний оголосив переможців: серед регіонів: 1 місце – Черкаська область, 2 місце – Івано-Франківська область, 3 місце – Донецька область. 


 


Трійка лідерів, серед міст обласного значення: 1 місце – Ковель Волинська область, 2 місце – Світловодськ Кіровоградська область, 3 місце – Первомайськ Дніпропетровська область. 


 


 


Тепер чекаємо нагородження, яке планується провести в кінці травня. А всіх світловодчан вітаю з перемогою!

 


 


 


Інтернет - видання Світловодська