Світловодськ - сайт міста

www.svitlovodsk.osp-ua.info
Cвітловодськ став популярнішим, завдяки ентузіастам
08.06.2015

 Про Світловодський пленер, що за ініціативи Геннадія Френкеля – начальника управління освіти міськвиконкому організувала з 28 квітня по 10 травня галерея "Єлисаветград" саме на Світловодщині, ми писали.

 


 


 

Нагадаємо лише, що з нашим краєм встигли ознайомитися і навіть полюбити його чимало відомих художників з Одеси, Дніпропетровська, Кіровограда. Мальовничі краєвиди надихнули митців на написання понад 150 картин. І ось 26 травня — перші підсумки пленеру — відкриття виставки в обласному центрі, у приватній галереї "Єлисаветград" Миколи Цуканова. 

Геннадій Френкель запросив на цей цікавий захід 45 своїх колег, керівників шкіл, дошкільних і позашкільних закладів та журналістів. За приємним спілкуванням ми не помітили, як домчали на "Ікарусі" до Кіровограда. Зустрічали нас з привітними посмішками.

Відчувалося, що саме нас — світловодців чекали в галереї "Єлисаветград", саме наша думка про творчі доробки художників цікавила Миколу Цуканова і самих художників. А ми не приховували свого захоплення! Під майстерно виконаними картинами були підписи, пов’язані з назвою нашого міста. Отже Світловодськ став популярнішим, завдяки пленеру і якоюсь мірою увійшов в історію. 

 

 

Ковтком свіжого повітря назвав пленер Геннадій Френкель, а Микола Цуканов зауважив, що захід відкрив нові можливості щодо організації муніципальної галереї живопису у Світловодську. Він сам готовий подарувати кілька полотен майбутньому закладу культури і всіляко його підтримувати, про що власник галереї і написав міському голові. Залишилося почекати на виважене рішення влади.

 

 

 Інтернет -видання Світловодська