Світловодськ - сайт міста

www.svitlovodsk.osp-ua.info
У Світловодську встановлено черговий спортивний майданчик!
09.06.2015

 Останнім часом спорт в нашому місті стає все популярнішим: тільки за останні місяці пройшло кілька грандіозних турнірів та змагань з різноманітних видів спорту, а на майданчиках все більше й більше молоді. Радісно, що й наша громадська організація "Майбутнє без меж" не лишилися осторонь від активного виховання молоді.


 


5 червня спортивний майданчик в міському парку ім. Т.Г.Шевченка доповнився ще одним сучасним комплексом для занять з Street Workout. Це стало можливим завдяки плідній співпраці та за підтримки заступника голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Вікторії Атаманчук, обласного управління молоді та спорту і дружньої команди цього департаменту: Ірини Глобенко, Констянтина Шмалько та Ірини Стрельцової.

 


 


Встановлення цього майданчика пройшло в рамках Всеукраїнської Акції "Відповідальність починається з мене" і саме з цього стартує активний розвиток цієї інформаційної кампанії у Світловодську.

 


 


Хочеться окремо подякувати Надії Клокар за оперативну підтримку акції, МиколІ Швецю та Надії Котовій за їх особистий вклад у цю справу. 


 


 


Сподіваюсь, що літо-2015 започаткує потужний спортивний рух на Світловодщині. Приєднуйтесь, адже наше місто – це наша відповідальність!


 


 


 


Інтернет - видання Світловодська