Світловодськ - сайт міста

www.svitlovodsk.osp-ua.info
Три золоті медалі вибороли Світловодські боксери на першості області!
11.06.2015

 5-6 червня у Олександрії проходила відкрита першість області з боксу, присвячена міжнародному Дню захисту дітей. Світловодськ на цьому турнірі представляли троє юних спортсменів БК "Легіон" (керівник Сергій Власов).


 


За звання найсильніших боролися 60 спортсменів з Кіровограду, Знам’янки, Олександрії, Світловодська та Кременчука. Всі троє наших боксерів здобули "золото": Іван Царствений, Богдан Білик та Семен.

 


 


До речі, вже цієї суботи, 13 червня у великій залі міського спорткомплексу імені Анатолія Тузовського відбудеться відкритий турнір з боксу, присвячений Дню міста, а також відкриття боксерського клубу "Легіон". Участь у турнірі приймуть спортсмени з Світловодська, Кременчука, Олександрії та Комсомольска. Головний суддя турніру - Чірочка Віктор Володимирович, бокові судді - Царствений, Баранковський, Власов, Волошин та Железнов.

 


 


На урочисте відкриття турніру запрошені представники влади та мер міста Юрій Котенко. Буде також і шоу-програма - бойові танці від вихованців Студії танцю Максима Підгорного "aDvANCE". Інформаційну підтримку заходу забезпечує Інтернет-видання "Світловодськ".

 


 


Вхід безкоштовний! Тож, приходьте підтримати наших спортсменів! Початок о 12:00.

 


 


 


 


 


Інтернет - видання Світлводська