Світловодськ - сайт міста

www.svitlovodsk.osp-ua.info
Виставка собак відбулася у Світловодську
12.06.2015

 6 червня у Світловодському міському Парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка відбулася виставка собак. До участі у заході запрошувалися усі власники собак.


 


Ось як цей захід нашому виданню прокоментувала представниця Світловодського міського відділення Всеукраїнської громадської організації кінологічного союзу України (МВ ВГР "КСУ") Оксана Лук’яненко:

 


 


"Вперше за 18 років у Світловодську пройшла виставка собак. Це перший крок до Всеукраїнської виставки. Нашому клубу МВ ВГР "КСУ" 2,5 роки.

 


 


На виставці були представлені 70 собак з Олександрії, Комсомольську, Кременчука та Світловодська. Усього близько 30 пород. Ми запросили суддів міжнародної категорії Палій М.К. (Кіровоград) та Пашко Ю.В. (Полтава).


 
Виставка проходила у два етапи: показ у рингах та Бести. Були проведені Бести Бебі та Цуценята, Юніори, Дорослий Бест та Бест ветеранів. 

 


 


Призовий фонд виставки складався з кубків та медалей, від нашого клубу та собачі корми від нашого спонсору "4 лапи". Кубками ми також відмітили наймолодшого та найстаршого учасника виставки. Ними стали Доберман віком 3,5 місяця з Кременчука та Німецька Вівчарка віком 11 років зі Світловодська. Найкращою собакою виставки став Кавалер Кінг Чарльз Спанієль з Кременчука (на головному фото матеріалу).


 


 


Особисті враження від проведеної виставки найкращі! Я дуже задоволена, що ми провели виставку на достойному рівні. Дуже багато слів вдячності та позитивних відгуків отримали від учасників виставки. Якщо чесно, я навіть не очікувала такого успіху."

 


 


 


 


 


Інтернет - видання Світловодська