www.svitlovodsk
Головна
Робота
Міські оголошення
Форум
 Візитівка міста  Історія міста  Символіка міста  Карта міста

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

     
 Міська громада
    Засоби масової інформації
    Громадські організації
    Політичні партії
    Видатні люди
    Визначні дати
 
Гуманітарна сфера
    Освіта та наука
    Охорона здоров’я
    Культура
    Історичні пам’ятки
    Спорт
 
Сервіс та дозвілля
    Торгові центри
    Ресторани
    Кінотеатри
    Інтернет-послуги
 
Туризм та відпочинок
    Санаторії
    Будинки відпочинку
    Готелі
    Екскурсії
    Музеї
    Храми
 
Транспорт
 
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

   Міські новини   
 
15.09.2015 00:14
Світловодськ періодично потопає в диму. Хто винен?

 "Спалювання сухої рослинності — небезпека для всіх" — попереджає мешканців Світловодська держсанепідслужба, пояснює, що такий спосіб утилізації відходів, шкідливий як для людини, так і для довкілля. Але марно! Мало не щодня, а особливо у вихідні дні, місто потопає в диму. І не тільки звалище, що "курить" місяцями, тому виною. Мешканці приватного сектору, працівники підприємств міста таким чином позбавляють себе зайвого клопоту з вивезенням сміття і спалюють його на подвір'ях, городах і просто вулиці.


 


 


Тож вкотре надаємо слово Тетяні Кривошеї — заступнику начальника санітарно-гігієнічного відділу Олександрійського ММРУ ГУ ДСЕС у Кіровоградській області:

 


 


На жаль, багато наших співгромадян нехтують нашими застереженнями, тому знову доводиться вести мову на цю тему. А зараз — саме час, коли "хазяйновиті" господарі після збирання врожаю починають вирішувати питання наведення ладу на своїх ділянках, полях та підпорядкованих територіях від сухої рослинності та її залишків шляхом спалювання.


 


 


Перелік небезпечних складових диму від спалювання залишків рослин "вагомий", адже рослини мають властивості накопичувати шкідливі компоненти, які потрапляють до них через повітря, грунт та при обробці. Тому під час горіння у повітря вивільняються такі небезпечні сполуки, як чадний газ, пил, важкі метали, діоксини, окиси азоту, бензопірен та низка канцерогенних речовин. Особливо небезпечною у цьому відношенні є рослинність, яка оброблялась хімічними речовинами або росла обабіч автодоріг. 


 


 


 


Слід відзначити, що нерідко разом із залишками рослинності до багаття потрапляє і сміття (пакувальні матеріали, залишки меблів або виробів з дерева, фанери, ДСП, ДВП, гуми). У цьому випадку до вже переліченого "асортименту" викидів додається ще близько 100 різноманітних хімічних сполук, в тому числі поліциклічні вуглеводні, які є канцерогенами, сажа, формальдегідні смоли. 


 


 


Вдихаючи такий "букет" шкідливих речовин, сам палій і ті, хто вимушені ним дихати, наражаються на небезпеку отримати не тільки проблеми з дихальною системою, але й алергічні реакції та захворювання серцево-судинної системи. При цьому свою "дозу" отримує і без того отруєне довкілля.

 


 


 


Враховуючи таку небезпеку від спалювання залишків рослинності, проводити його заборонено. Як альтернатива, пропонується застосовувати компостування. Тому держсанепідслужба закликає працівників підприємств, установ та організацій, мешканців міста не допускати спалювання залишків рослинності, берегти здоров’я своє та оточуючих, а також довкілля від шкідливого впливу задимленого повітря.

 


 


 


 


 


Інтрнет -  видання Світловодська

 
Міська влада
   Міський голова
 
Економіка міста
   Основні галузі
   Підприємства
   Банки та фінансові організації
 
Кременчуцька ГЕС
 
     Міські служби
 
     Фотогалерея
 
Українські міста в Iнтернеті


Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


 
META-Ukraine