www.svitlovodsk
Головна
Робота
Міські оголошення
Форум
 Візитівка міста  Історія міста  Символіка міста  Карта міста

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

     
 Міська громада
    Засоби масової інформації
    Громадські організації
    Політичні партії
    Видатні люди
    Визначні дати
 
Гуманітарна сфера
    Освіта та наука
    Охорона здоров’я
    Культура
    Історичні пам’ятки
    Спорт
 
Сервіс та дозвілля
    Торгові центри
    Ресторани
    Кінотеатри
    Інтернет-послуги
 
Туризм та відпочинок
    Санаторії
    Будинки відпочинку
    Готелі
    Екскурсії
    Музеї
    Храми
 
Транспорт
 
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

   Міські новини   
 
30.09.2015 10:27
Тренінг для членів виборчих комісій відбувся у Світловодську

 21 і 22 вересня тренери-консультанти Центральної виборчої комісії та Міжнародної фундації виборчих систем (IFES) Анатолій Стоян і Сергій Чернов провели навчання членів Світловодської районної, Світловодської міської та Власівської селищної виборчих комісій з питань, що стосуються місцевих виборів 25 жовтня 2015 року. Навчання було дуже цікавим і корисним. Адже прийнятий зовсім недавно новий Закон України "Про місцеві вибори" дуже відрізняється від того, що діяв раніше.

До того ж практично ніхто із членів цих новостворених комісії його ще не встиг досконально вивчити. Тренери-консультанти, використовуючи технічні засоби навчання, терпляче навчали слухачів всім нюансам нового Закону. Наприклад, для багатьох слухачів стало одкровенням, що віднині монополія на висунення депутатів до місцевих рад належить виключно місцевим осередкам політичних партій.Те ж стосується і дільничних виборчих комісій, хоч правом висунення до них наділені і кандидати в мери (які, до речі, можуть і самовисуватися). Або що при збігу певних умов може статися так, що, наприклад, у районній раді не буде депутата - представника якого-небудь села.Членами комісій не сприймалося і те, що кандидат, навіть набравши 100% голосів у своєму окрузі, але якщо партія, що його висунула, не пройде 5%-й рубіж, то в місцеву раду він не пройде. Велику дискусію викликав у слухачів і очікуваний виборчий бюлетень. Адже якщо своїх кандидатів висунуть всі місцеві партії, яких як у місті, так і районі більше 100, то цей бюлетень може сягати в довжину до кількох метрів!

А що так звані і широко розрекламовані "відкриті списки" — практично фікція, бо у бюлетені, цілком імовірно, крім назви партії стоятиме лише одне, перше прізвище із всього висунутого партією списку кандидатів. Але така реальність нового Закону про вибори і дотриматись його виконання — це обов’язок виборчих комісій.

На черзі — таке ж навчання і членів дільничних виборчих комісій, яке відбудеться 5 жовтня. Але тоді ми уже хоч знатимемо всіх претендентів на крісло міського голови.


 


 


 


 


 


 


Інтернет - видання Світловодська

 
Міська влада
   Міський голова
 
Економіка міста
   Основні галузі
   Підприємства
   Банки та фінансові організації
 
Кременчуцька ГЕС
 
     Міські служби
 
     Фотогалерея
 
Українські міста в Iнтернеті


Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


 
META-Ukraine