www.svitlovodsk
Головна
Робота
Міські оголошення
Форум
 Візитівка міста  Історія міста  Символіка міста  Карта міста

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

     
 Міська громада
    Засоби масової інформації
    Громадські організації
    Політичні партії
    Видатні люди
    Визначні дати
 
Гуманітарна сфера
    Освіта та наука
    Охорона здоров’я
    Культура
    Історичні пам’ятки
    Спорт
 
Сервіс та дозвілля
    Торгові центри
    Ресторани
    Кінотеатри
    Інтернет-послуги
 
Туризм та відпочинок
    Санаторії
    Будинки відпочинку
    Готелі
    Екскурсії
    Музеї
    Храми
 
Транспорт
 
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

   Міські новини   
 
09.12.2015 13:27
Світловодськ:Стихійна торгівля — потенційна небезпека для здоров’я

Звертає на себе увагу і статистика захворювань на кишкові інфекції. Так, уже в цьому році в Україні зареєстровано 93 спалахи гострих кишкових інфекцій, внаслідок чого постраждало 1476 співвітчизників, більша частина із них – це діти. По нашому місту за 11 місяців 2015 року за медичною допомогою з приводу кишкових інфекцій звернулось майже 160 світловодців.

 


Стихійна торгівля продовольчими товарами наразі є проблемою всієї нашої країни. І поки можновладці шукають дієві важелі впливу на ситуацію, держсанепідслужба звертається до свідомості людей, які купують продукти на стихійних ринках лише тому, що, на їхню думку, вони там дешевші, та нагадує, до чого може призвести така економія.

 


По-перше, в місцях несанкціонованої торгівлі не дотримуються елементарні санітарні норми: продукти реалізуються без супровідних документів про якість та їх безпечність, в неналежних умовах (без дотримання температурного режиму, просто з землі або асфальту, поблизу автомобільних доріг). Продавці не мають санітарного одягу та особових медичних книжок з відмітками про проходження медоглядів. До того ж про дату виготовлення та строк реалізації, а також умови транспортування продуктів у більшості випадків можна дізнатись лише зі слів продавця.

 


По-друге, не завжди економічний фактор дійсно спрацьовує — сьогодні продукція “з рук” не має великої цінової різниці з магазинною. До того ж підприємливість сучасних стихійних продавців також “не дрімає”, тому немає ніякої гарантії, що ви купуєте саме домашній продукт.

 


 


По-третє, продукти зі стихійних місць торгівлі регулярно фігурують серед імовірних чинників кишкових інфекцій. Нагадаємо, що вживання неякісних харчових продуктів може стати причиною таких захворювань як гастроентероколіти, харчові токсикоінфекції, гепатит А, сальмонельоз, дизентерія, ботулізм, гельмінтози та ін.

 


Звертає на себе увагу і статистика захворювань на кишкові інфекції. Так, уже в цьому році в Україні зареєстровано 93 спалахи гострих кишкових інфекцій, внаслідок чого постраждало 1476 співвітчизників, більша частина із них – це діти.

По нашому місту за 11 місяців 2015 року за медичною допомогою з приводу кишкових інфекцій звернулось майже 160 світловодців.

 Враховуючи, що на даний час держсанепідслужба не має законодавчого підґрунтя для здійснення контролю за харчовими продуктами взагалі, закликаємо мешканців міста уважніше ставитись до того, що і де купуєте, ретельно зважувати всі “за” і “проти” перед тим, як купувати продукти в місцях стихійної торгівлі; не соромитись, а навпаки, розпитувати про товар. Адже незначна економія вартості харчів може обернутись значними витратами на лікування.

 

 


 

 

 

  


 
 
Міська влада
   Міський голова
 
Економіка міста
   Основні галузі
   Підприємства
   Банки та фінансові організації
 
Кременчуцька ГЕС
 
     Міські служби
 
     Фотогалерея
 
Українські міста в Iнтернеті


Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


 
META-Ukraine