www.svitlovodsk
Головна
Робота
Міські оголошення
Форум
 Візитівка міста  Історія міста  Символіка міста  Карта міста

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

     
 Міська громада
    Засоби масової інформації
    Громадські організації
    Політичні партії
    Видатні люди
    Визначні дати
 
Гуманітарна сфера
    Освіта та наука
    Охорона здоров’я
    Культура
    Історичні пам’ятки
    Спорт
 
Сервіс та дозвілля
    Торгові центри
    Ресторани
    Кінотеатри
    Інтернет-послуги
 
Туризм та відпочинок
    Санаторії
    Будинки відпочинку
    Готелі
    Екскурсії
    Музеї
    Храми
 
Транспорт
 
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

   Міські новини   
 
11.04.2016 10:51
Северодонецьк:Для тих, хто проходитиме ЗНО

Завершилася реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року. Усього на зовнішнє незалежне оцінювання 2016 року було зареєстровано 4311 учасників із Луганської області, 3203 із яких становлять випускники загальноосвітніх навчальних закладів та 1128 – випускники минулих років. Особливістю реєстрації є значне зростання серед зареєстрованих кількості випускників минулих років, яке у відсотковому значенні повернулося до попередніх років. Так, по Луганській області цей показник зріс до 26,0% (у 2015 році – 18,4 %) від загальної кількості зареєстрованих.Порівняльний аналіз вибору предметів тестування свідчить про значне зростання кількості учасників, які обрали історію України та англійську мову. Вкотре значний відсоток вибору тестування з математики та біології.


У 2016 році пункти проведення зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, математики та історії України, результати з яких зараховуються як державна підсумкова атестація, створені у кожному районі, місті обласного підпорядкування. Всього для організації та проведення ЗНО- 2016 в області створено 21 пункт тестування.Пункти проведення зовнішнього незалежного оцінювання з інших навчальних предметів, які проходитимуть у червні 2016 року, будуть створені лише в базових адміністративних одиницях – Сєвєродонецьку та Старобільську.


До 14 квітня 2016 року на персональних інформаційних сторінках учасників ЗНО будуть розміщені запрошення-перепустки. Із маршрутами доїзду до пунктів можна ознайомитися на сайті Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти test.dn.ua.


Оголошення результатів предметів державної підсумкової атестації очікується до 26 травня. Запрошення-перепустки на предмети, що проводитимуться в червні, будуть розміщені на інформаційних сторінках до 30 травня 2016 року.Серед зареєстрованих на ЗНО близько 300 учасників із тимчасово непідконтрольних територій. Департаментом освіти і науки вирішується питання щодо розміщення зареєстрованих учасників ЗНО та осіб, що їх супроводжують, які прибувають із тимчасово непідконтрольних територій області, в закладах освіти інтернатного типу, гуртожитках вищих та професійно-технічних навчальних закладів на час проведення ЗНО (за зверненнями).
Із 19 березня до 20 травня 2016 року відбувається реєстрація на додаткову сесію ЗНО, яка буде проходити з 14 червня по 4 липня 2016 року у м. Сєвєродонецьк, для учасників АТО, мешканців населених пунктів, зазначених у переліку населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, або переліку населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення, затверджених розпорядженням Кабінету Міністрів України від 07.11.2014 №1085-р, або переселилися з них, які не встигли зареєструватися до 4 березня 2016 року.


 


Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти

м. Словянськ, вул. Добровольського, 1


 


Сегодня  в Северодонецку


 


 

 
Міська влада
   Міський голова
 
Економіка міста
   Основні галузі
   Підприємства
   Банки та фінансові організації
 
Кременчуцька ГЕС
 
     Міські служби
 
     Фотогалерея
 
Українські міста в Iнтернеті


Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


 
META-Ukraine