www.svitlovodsk
Головна
Робота
Міські оголошення
Форум
 Візитівка міста  Історія міста  Символіка міста  Карта міста

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

     
 Міська громада
    Засоби масової інформації
    Громадські організації
    Політичні партії
    Видатні люди
    Визначні дати
 
Гуманітарна сфера
    Освіта та наука
    Охорона здоров’я
    Культура
    Історичні пам’ятки
    Спорт
 
Сервіс та дозвілля
    Торгові центри
    Ресторани
    Кінотеатри
    Інтернет-послуги
 
Туризм та відпочинок
    Санаторії
    Будинки відпочинку
    Готелі
    Екскурсії
    Музеї
    Храми
 
Транспорт
 
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

   Міські новини   
 
25.11.2014 11:24
Світловодська гідрометобсерваторія гарантує найточніший прогноз погоди на завтра

 Ми так уже звикли до прогнозів погоди, що і з дому не виходимо, поки не поцікавимося, а що ж там Микола Куйбіда пропонує? А те, що за цифрами "бігучого рядка" градусів та вітру стоять сотні, а то і тисячі практично невідомих нікому фахівців, чомусь не замислюємося. А між тим, вони, ці фахівці, живуть поряд з нами, такі тихі і непримітні, ну зовсім не герої, та без яких своє життя ми уже і не уявляємо.

 


 


Є вони і у Світловодську. Це працівники Світловодської гідрометобсерваторії, яка притулилась поруч зі шлюзом у затишному місці між колишнім "Калькулятором" та заводом "Луч". І у них є своє професійне свято, День працівників гідрометеорології, яке 11-й раз буде відмічатися 19 листопада.

 

Уже 14 років очолює цей заклад, який є структурним підрозділом Кіровоградського обласного центру з гідрометеорології, Ольга Максюта. При зустрічі вона так емоційно, з таким захопленням почала розповідати про свій невеличкий (всього 55 працівників) колектив та про специфіку його роботи, що я навіть дещо розгубився: рідкість у наш час зустріти людину, яка дійсно на своєму місці.

 
Переважна більшість людей бачить у нас лише своєрідних "провісників погоди", яким і вірити не зовсім обов’язково, — розповідає Ольга Миколаївна. — А між тим самий точний прогноз погоди на наступну добу по Світловодську — це наш. Недарма уже багато-багато років саме нашими прогнозами "на завтра" користуються всі капітани суден всього Дніпровського каскаду. Ну і з головним нашим завданням - забезпеченням місцевих органів влади інформацією про фактичні та очікувані зміни гідрометеорологічних умов та попередження про небезпечні стихійні явища — ми теж успішно справляємся. І це завдячуючи нашим працівникам, які мають чи не найвищу в Україні кваліфікацію у своїх професіях.

Та і їх досвід грає не останню роль у цьому. Адже у гідрометобсерваторії практично намає плинності кадрів. І хоч заробітня плата тут м’яко кажучи не найвища, та коли вже людина прийшла до нас — то це надовго. Наприклад, найстарший наш працівник — 80-річний Володимир Дмитрович Коваленко, він працює на гідрологічному посту в Адамівці близ Черкас. Інженер-гідролог Алла Миколаївна Заводцова наступного року відмічатиме свій "золотий ювілей" — 50-річчя роботи у нашому підрозділі. А технік-гідролог Віра Анатоліївна Кушнір такий ювілей відмітила ще три роки тому. Ну а "День народження" самої гідрометобсерваторії — 1 лютого 1957 р. 


 


Складання прогнозу погоди, — продовжила Ольга Михайлівна, — це лише незначна частина тих завдань, які покладено на нас. Наприклад, відділ гідрології виконує гідрометеорологічні спостереження на Дніпродзержинському та Кременчуцькому водосховищах, здійснює методичне кервництво всією озерною мережею України та редагує матеріали спостережень. Відділ гідрометпрогнозів складає добові прогнози по Світловодську та забезпечує спецпрогнозами весь каскад водосховищ. Хімлабораторія веде спостереження за рівнем забруднення води двох водосховищ, 14 річок та повітря у Світловодську.Сектор метеоспостережень та інформації кожні 3 години направляє дані про фактичну погоду до УкрГМЦ та постійно спостерігає за небезпечними і стихійними метеорологічними явищами. Ось так і живемо, кожен день щось нове. І користуючись нагодою, хочу привітати усіх працівників гідрометобсерваторії з нашим професійним святом, Днем працівників гідрометеорології, побажати їм здоров’я, благополуччя, миру та успіхів у роботі.

 


 


До речі, — запропонувала на прощання Ольга Михайлівна, — а чому б нашому такому авторитетному сайту svetlovodsk.com.ua не користовуватися нашими щоденними прогнозами погоди для Світловодська? Вони найточніші, гарантую.

 


 


 


Інтернет -   портал Світловодська 


 


 


 


 

 
Міська влада
   Міський голова
 
Економіка міста
   Основні галузі
   Підприємства
   Банки та фінансові організації
 
Кременчуцька ГЕС
 
     Міські служби
 
     Фотогалерея
 
Українські міста в Iнтернеті


Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


 
META-Ukraine