www.svitlovodsk
Головна
Робота
Міські оголошення
Форум
 Візитівка міста  Історія міста  Символіка міста  Карта міста

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

     
 Міська громада
    Засоби масової інформації
    Громадські організації
    Політичні партії
    Видатні люди
    Визначні дати
 
Гуманітарна сфера
    Освіта та наука
    Охорона здоров’я
    Культура
    Історичні пам’ятки
    Спорт
 
Сервіс та дозвілля
    Торгові центри
    Ресторани
    Кінотеатри
    Інтернет-послуги
 
Туризм та відпочинок
    Санаторії
    Будинки відпочинку
    Готелі
    Екскурсії
    Музеї
    Храми
 
Транспорт
 
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

   Міські новини   
 
27.11.2014 07:35
Світловодськ : "Свобода" називає голів РДА, які не подали у відставку, зрадниками

 На адресу нашого видання надійшов лист від Пресслужби Кіровоградськї обласної організації ВО "Свобода", у якому міститься запрошення на участь (для висвітлення події) у пікетуванні Олександрівської районної державної адміністрації, яку очолює один зі зрадників партійних інтересів — Сергій Шпирка. Акція планується на 9:00 27 листопада, тобто завтра.На адресу нашого видання надійшов лист від Пресслужби Кіровоградськї обласної організації ВО "Свобода", у якому міститься запрошення на участь (для висвітлення події) у пікетуванні Олександрівської районної державної адміністрації, яку очолює один зі зрадників партійних інтересів — Сергій Шпирка. Акція планується на 9:00 27 листопада, тобто завтра.


 


Друге. Ми добре знаємо, які пікети організовувала "Свобода" у Світловодську. 3-5 учасників події, 5-6 представників ЗМІ і 10 міліціонерів, так, про всяк випадок.

 


 


Третє. Вчитайтесь у текст. Вам нічого не нагадує цей "меморандум"? Старші люди повинні пам’ятати такі словосполучення: "серед чисельних представників ВО "Свобода" виявились окремі особистості, які не витримали перевірки владою…" Чи я помиляюся?

 


 


13 листопада 2014 року у зв’язку з оголошенням результатів позачергових парламентських виборів та формуванням нової коаліції представники Кіровоградської обласної організація ВО "Свобода" заявили про складання повноважень націоналістами — головами Світловодської, Долинської та Маловисківської районних державних адміністрацій. 

 


 


Відповідно до Статуту політичної організації централізовано та дисципліновано, дане рішення представниками ВО "Свобода" було прийнято, узгоджено по всій країні, в усіх державних адміністраціях. 

 


 


Таким чином, представники ВО "Свобода" продемонстрували, що вони не мають на меті триматися всіма можливими і неможливими способами за свої крісла, й натомість готові у цивілізований спосіб залишити свої посади та надати можливість представникам нової коаліції взяти на себе відповідальність і продемонструвати ефективність своєї діяльності. 

 


 


 


Нажаль, серед чисельних представників ВО "Свобода" виявились окремі особистості, які не витримали перевірки владою та яким забракло відповідальності, аби залишити свою посаду не втрачаючи гідності

 


 


 


В Кіровоградській обласній організації ВО "Свобода" виявилися дві подібні особи, що відмовилися скласти повноваження. Тож, відповідно до рішення політради ВО "Свобода" їх було позбавлено членства в партії, через що ми просимо надалі не пов’язувати їх прізвища з діяльністю нашої політичної сили.

 


 


 


Разом з тим, аби дистанціюватися від зазначених осіб та наслідків їх так званої "ефективної" діяльності, 27 листопада 2014 року о 9:00 Кіровоградська обласна організація ВО "Свобода" проводить пікетування Олександрівської районної державної адміністрації, яку очолює один зі зрадників — Сергій Шпирка.

 


 


 


 


Інтернет -  портал Світловодська

 
Міська влада
   Міський голова
 
Економіка міста
   Основні галузі
   Підприємства
   Банки та фінансові організації
 
Кременчуцька ГЕС
 
     Міські служби
 
     Фотогалерея
 
Українські міста в Iнтернеті


Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


 
META-Ukraine