www.svitlovodsk
Головна
Робота
Міські оголошення
Форум
 Візитівка міста  Історія міста  Символіка міста  Карта міста

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

     
 Міська громада
    Засоби масової інформації
    Громадські організації
    Політичні партії
    Видатні люди
    Визначні дати
 
Гуманітарна сфера
    Освіта та наука
    Охорона здоров’я
    Культура
    Історичні пам’ятки
    Спорт
 
Сервіс та дозвілля
    Торгові центри
    Ресторани
    Кінотеатри
    Інтернет-послуги
 
Туризм та відпочинок
    Санаторії
    Будинки відпочинку
    Готелі
    Екскурсії
    Музеї
    Храми
 
Транспорт
 
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

   Міські новини   
 
05.12.2014 10:28
Здоров'я Епідемічна ситуація по ВІЛ-інфекції/СНІДу у Світловодську залишається напруженою

На території міста Світловодська та Світловодського району за поточний період 2014 року епідемічна ситуація по ВІЛ-інфекції/СНІДу залишається напруженою.

Так, за 11 місяців 2014 року зареєстровано 13 випадків ВІЛ-інфікування, в т.ч. 5 випадків СНІДу. За 11 місяців 2013 року зареєстровано зареєстровано 20 випадків ВІЛ-інфікування, в т.ч. 15 випадків СНІДу. Захворюваність на ВІЛ — інфекцію СНІД за 11 місяців 2014 року склала18,9 на 100 тис. населення проти 29,6 на 100 тис. населення за 11 місяців 2013 року.

В місті Світловодську та Світловодському районі в епідпроцес дедалі більше залучається благополучний прошарок населення, а також вагітні та діти і проблема ВІЛ-інфекції набуває дедалі гострішого медико-соціального характеру. Так, в поточному році взято на облік по ВІЛ-інфекції 4 дитини, народжених від ВІЛ-інфікованих матерів, за аналогічний період минулого року — 1 дитина з позитивними результатами на носійство ВІЛ-інфекції.

 


 


СНІД — абсолютно смертельне захворювання, проти якого відсутні ефективні вакцини, лікарські засоби, тому кращими ліками від зараження можуть стати наші знання про шляхи поширення вірусу СНІДу та засоби його профілактики.

 


 


СНІД, як і інші повільні інфекції, характеризується тривалим інкубаційним періодом — від 6 місяців до 5 років і більше. Існують різні форми ВІЛ-інфекції — від безсимптомних до дуже тяжких клінічних форм. Збудник хвороби — специфічний вірус, який, потрапивши до організму людини, руйнує імунну систему, яка необхідна для захисту від різних інфекцій.

 


 


Ураження виникає трьома шляхами: при статевому контакті з партнером, хворим на СНІД, або ж з вірусоносієм; при переливанні крові, що містить вірус СНІДу, чи за умов використання шприців та голок, забруднених такою кров’ю; і нарешті, від ВІЛ-інфікованої жінки дитині під час вагітності або пологів.

 


 


Основним напрямком боротьби із СНІДом є запобігання йому. Важливою умовою безпеки від СНІДу є дотримання гігієнічних та моральних норм. Шприцева наркоманія, проституція, безладне статеве життя — ось ті фактори, що неймовірно підвищують ризик зараження СНІДом.Забороняється користуватися чужими бритвами, лезами, манікюрними приладами, зубними щітками, бо на них можуть зберігатися сліди інфікованої крові.

 

В Світловодській ЦРЛ створено кабінет "Довіра", є можливість анонімного обстеження на СНІД. Одержання результатів тесту допоможе уникнути важкого відчуття невизначеності. Якщо ВІЛ-інфекція є в організмі, без належного лікування вона матиме серйозні наслідки для здоров’я. Рання діагностика дасть вам упевненість у тому, що ви не передасте ВІЛ тим, кого любите.

 


 


Зробіть усе, щоб проблема ВІЛ/СНІДу не завадила вашому життю!

 


 


Пам’ятайте! Єдина людина, що може вберегти вас від СНІДу, — це ви самі.

 


 


 


Інтернет - портал Світловодська

 
Міська влада
   Міський голова
 
Економіка міста
   Основні галузі
   Підприємства
   Банки та фінансові організації
 
Кременчуцька ГЕС
 
     Міські служби
 
     Фотогалерея
 
Українські міста в Iнтернеті


Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


 
META-Ukraine