www.svitlovodsk
Головна
Робота
Міські оголошення
Форум
 Візитівка міста  Історія міста  Символіка міста  Карта міста

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

     
 Міська громада
    Засоби масової інформації
    Громадські організації
    Політичні партії
    Видатні люди
    Визначні дати
 
Гуманітарна сфера
    Освіта та наука
    Охорона здоров’я
    Культура
    Історичні пам’ятки
    Спорт
 
Сервіс та дозвілля
    Торгові центри
    Ресторани
    Кінотеатри
    Інтернет-послуги
 
Туризм та відпочинок
    Санаторії
    Будинки відпочинку
    Готелі
    Екскурсії
    Музеї
    Храми
 
Транспорт
 
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

   Міські новини   
 
15.04.2015 13:04
У Світловодську з’являться вулиці Ільїна та Тузовського, а також алея Пам’яті Героїв України

 Виконавчий комітет Світловодської міської ради інформує про те, що на черговому засіданні топонімічної комісії було розглянуто широкий спектр питань з найменувань та перейменувань об’єктів міського середовища, які були ініційовані міськими громадськими організаціями, профспілковими комітетами, трудовими колективами та пересічними мешканцями Світловодська.


 


Відповідно до вимог процедури перейменувань, визначеної Інститутом Національної Пам’яті України та протоколу засідання топонімічної комісії при виконавчому комітеті Світловодської міської ради прийнято рішення оприлюднити інформацію по запланованим змінам назв об’єктів міського середовища та заходам з увіковічення видатних діячів, подій тощо, а саме:

 


 


1. Перейменування вул. Ілліча на вул. А. Ільїна.

 


 


2. Перейменування вул. Тельмана або вул. Чубаря на вул. ім. А.М.Тузовського.

 


 


3. Найменування центральної алеї Приморського скверу (від перехрестя вул. Єгорова та вул. Приморської до пам’ятника невідомому солдату "Вічний вогонь") на честь Пам’яті Героїв України.

 


 


5. Залучення громадськості до визначення з назвами вулиць у новому житловому масиві, який створюється з метою надання учасникам АТО земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків (перелік назв для визначення буде оприлюднено додатково).

 


 


 


Додатково звертаємо Вашу увагу на те, що позиція мешканців Світловодська з піднятих питань буде опрацьована та узагальнена під час громадських слухань, дату та час проведення яких буде повідомлено додатково, але не раніше одного місяця з моменту оприлюднення намірів щодо найменування, перейменування об’єктів міського середовища. Резолюцію громадських слухань буде внесено на розгляд сесії Світловодської міської ради для прийняття остаточного рішення.

 


 


Щоб уникнути непорозумінь та конфліктів серед населення через брак інформації щодо процесу зміни назв, пропонуємо Вам звертатись до міськвиконкому за роз’ясненнями з відповідним письмовим запитом на ім’я міського голови.

 


 


 


 


Інтернет  -  видання  Світловодська 

 
Міська влада
   Міський голова
 
Економіка міста
   Основні галузі
   Підприємства
   Банки та фінансові організації
 
Кременчуцька ГЕС
 
     Міські служби
 
     Фотогалерея
 
Українські міста в Iнтернеті


Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


 
META-Ukraine