www.svitlovodsk
Головна
Робота
Міські оголошення
Форум
 Візитівка міста  Історія міста  Символіка міста  Карта міста

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

     
 Міська громада
    Засоби масової інформації
    Громадські організації
    Політичні партії
    Видатні люди
    Визначні дати
 
Гуманітарна сфера
    Освіта та наука
    Охорона здоров’я
    Культура
    Історичні пам’ятки
    Спорт
 
Сервіс та дозвілля
    Торгові центри
    Ресторани
    Кінотеатри
    Інтернет-послуги
 
Туризм та відпочинок
    Санаторії
    Будинки відпочинку
    Готелі
    Екскурсії
    Музеї
    Храми
 
Транспорт
 
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

   Міські новини   
 
08.06.2015 06:28
Cвітловодськ став популярнішим, завдяки ентузіастам

 Про Світловодський пленер, що за ініціативи Геннадія Френкеля – начальника управління освіти міськвиконкому організувала з 28 квітня по 10 травня галерея "Єлисаветград" саме на Світловодщині, ми писали.

 


 


 

Нагадаємо лише, що з нашим краєм встигли ознайомитися і навіть полюбити його чимало відомих художників з Одеси, Дніпропетровська, Кіровограда. Мальовничі краєвиди надихнули митців на написання понад 150 картин. І ось 26 травня — перші підсумки пленеру — відкриття виставки в обласному центрі, у приватній галереї "Єлисаветград" Миколи Цуканова. 

Геннадій Френкель запросив на цей цікавий захід 45 своїх колег, керівників шкіл, дошкільних і позашкільних закладів та журналістів. За приємним спілкуванням ми не помітили, як домчали на "Ікарусі" до Кіровограда. Зустрічали нас з привітними посмішками.

Відчувалося, що саме нас — світловодців чекали в галереї "Єлисаветград", саме наша думка про творчі доробки художників цікавила Миколу Цуканова і самих художників. А ми не приховували свого захоплення! Під майстерно виконаними картинами були підписи, пов’язані з назвою нашого міста. Отже Світловодськ став популярнішим, завдяки пленеру і якоюсь мірою увійшов в історію. 

 

 

Ковтком свіжого повітря назвав пленер Геннадій Френкель, а Микола Цуканов зауважив, що захід відкрив нові можливості щодо організації муніципальної галереї живопису у Світловодську. Він сам готовий подарувати кілька полотен майбутньому закладу культури і всіляко його підтримувати, про що власник галереї і написав міському голові. Залишилося почекати на виважене рішення влади.

 

 

 


 
 
Міська влада
   Міський голова
 
Економіка міста
   Основні галузі
   Підприємства
   Банки та фінансові організації
 
Кременчуцька ГЕС
 
     Міські служби
 
     Фотогалерея
 
Українські міста в Iнтернеті


Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


 
META-Ukraine