www.svitlovodsk
Головна
Робота
Міські оголошення
Форум
 Візитівка міста  Історія міста  Символіка міста  Карта міста

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

     
 Міська громада
    Засоби масової інформації
    Громадські організації
    Політичні партії
    Видатні люди
    Визначні дати
 
Гуманітарна сфера
    Освіта та наука
    Охорона здоров’я
    Культура
    Історичні пам’ятки
    Спорт
 
Сервіс та дозвілля
    Торгові центри
    Ресторани
    Кінотеатри
    Інтернет-послуги
 
Туризм та відпочинок
    Санаторії
    Будинки відпочинку
    Готелі
    Екскурсії
    Музеї
    Храми
 
Транспорт
 
Курсы валют
Курсы валют
Курсы валют

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

   Міські новини   
 
24.06.2015 07:11
Зустріч з інвалідами в Світловодську

 Нещодавно до міської організації інвалідів "Добрада" завітав президент громадських організацій "Грім" та "Легіон" Євген Рахімбердієв. Це вже не перша зустріч — напередодні він організував святковий стіл для однієї з іменинниць центру, а цього разу подарував два столи та стільці.

 


 


 На жаль, про інвалідів згадують тільки на третє грудня — в "Міжнародний День Інвалідів" та під час параолімпіад. Наша мета — простягнути руку допомоги та зробити повсякденне життя прекраснішим для тих людей, чиї можливості обмежені. 

 

 

Проблема організації дозвілля людей з обмеженими фізичними можливостями є важливою і актуальною, тому ми намагаємося його урізноманітнювати й зробити так, щоб вони не були обмежені своїм окремим середовищем: запрошуємо їх на наші турніри, допомагаємо вирішувати будь-які, хай найдрібніші, щоденні питання та проблеми, беремо участь у їх щоденному житті. Головне, щоб інваліди не відчували себе покинутими напризволяще, нікому не потрібними, а мали змогу жити звичайним життям та радіти кожному дню.

 

 

Найбільш життєво необхідними і важливими потребами та прагненнями для інвалідів є максимальне збереження активності, віри в свої сили, а також відчуття захищеності та особистої свободи, бажання вільно почуватися в колі інших людей, жити повноцінно, яскраво і насичено.

 

 

 

Звичайно, інваліди отримують від держави фінансову підтримку, ліки, пільгове забезпечення, але всього цього, звичайно ж, не достатньо для нормального життя. Великою проблемою є брак спеціального обладнання для пересування.На жаль, далеко не масового поширення набрала так звана "безбар’єрність", тобто вільний доступ до соціальних, житлових, культурних чи адміністративних об’єктів. А там, де й стоять пандуси, не виконані необхідні норми. Як може така людина спуститись на візку у п’ятиповерховому будинку без ліфта? Крім того, абсолютно не забезпечується доступ до транспортних засобів. 

 

 

 Якщо звичайним людям зараз живеться несолодко, то людям з обмеженими можливостями й взагалі жахливо. Людина в інвалідному візку, зазвичай, мовчить про своє життя і залишається наодинці зі своїми проблемами, а здоровій людині навіть важко уявити весь спектр їх проблем. Та, незважаючи на всі "незручності", вони не вимагають до себе жалю: так сталося, адже на їх місці міг би опинитися будь-хто інший. Та й потрібне їм лише "елементарне" - можливість жити серед людей, бути у суспільстві й відчувати себе людьми, як і усім нам.

 

 

 

Час показав, що дуже часто люди з обмеженими фізичними можливостями можуть досягти більшого, ніж цілком здорові люди. Багато людей з фізичними вадами є активними, не просто сидять вдома, а досягають успіхів у житті і стають прикладом для багатьох здорових людей.

Ми всі пишаємося мешканцем нашого міста Сергієм Михайленком, який 14 років тому через нещасний випадок позбувся правої руки й правої ноги. Він вплав за 2 години 10 хвилин подолав відстань у 5 кілометрів 100 метрів і його офіційно внесено до Національного реєстру рекордів у номінації "Найдовша дистанція запливу інваліда І групи у відкритій воді". Він переконливо доводить: справжній успіх залежить не від фізичних можливостей, а від віри у себе та бажання здолати усі бар’єри. 

 

 

 А у 2013 році наш земляк з Центру активної соціально-психологічної реабілітації інвалідів "Добрада" Василь Погодаєв здійснив сходження на одну з вершин українських Карпат — гору Полонина Руна, висота якої сягає 1482 метра над рівнем моря.

 

 

 

До речі, серед людей-інвалідів є багато й творчих людей. Можливо, ті, кому довелося зіткнутися у житті зі стражданнями, глибше розуміють сутність життя і більше цінують його радощі. Недуга не дозволяє марнувати час і талант. Мистецькі роботи, представлені організацією "Добрада", беруть участь у міських та обласних виставках та гідно оцінені й у столиці. Картини, вишиті стрічками та бісером чи улюблені пісні у виконанні хорового колективу "Надія" зачаровують своїм талантом.

 

 

 

 

Багато інвалідів перевершують нас розумово та морально, мабуть, коли природа щось забирає у людини, чогось іншого дає більше. То ж давайте цінити людину за її внутрішні якості, виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства. Адже турбуючись про них, суспільство стає більш людяним, а нехтуючи — вироджується, бо головне багатство нації — не газ чи нафта, а — Особистість, і в усьому світі це давно вже зрозуміли.

 

 

 

 

 

 
Міська влада
   Міський голова
 
Економіка міста
   Основні галузі
   Підприємства
   Банки та фінансові організації
 
Кременчуцька ГЕС
 
     Міські служби
 
     Фотогалерея
 
Українські міста в Iнтернеті


Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика


 
META-Ukraine