Новини міста Світловодськ http://cityukraine.osp-ua.info/ Новини міста Світловодськ uaThu, 19 Oct 2017 11:48:57 +0300 <![CDATA[Колектив Світловодськпобуту відмовляється розпочинати опалювальний сезон]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=112345 Tue, 18 Oct 2016 14:27:50 +0300 <![CDATA[Світловодськ:Тепло в бюджетних установах стане лише після повного погашення заборгованості]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=112300 Mon, 17 Oct 2016 13:44:13 +0300 <![CDATA[Внаслідок сильного дощу у Світловодську затопило декілька вулиць]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=112224 Mon, 10 Oct 2016 14:51:54 +0300 <![CDATA[Світловодськ:Cвідоцтво про шлюб – кожному із подружжя і ніяких відміток у паспорті]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=112118 Fri, 07 Oct 2016 13:59:41 +0300 <![CDATA[Світловодські резервісти успішно пройшли військові навчання]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=111988 Thu, 06 Oct 2016 14:15:11 +0300 <![CDATA[Світловодськ:До уваги внутрішньо переміщених осіб]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=111941 Tue, 04 Oct 2016 14:15:08 +0300 <![CDATA[Світловодськ:По дві золоті, срібні та бронзові медалі вибороли наші дзюдоїсти]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=112050 Mon, 03 Oct 2016 13:59:18 +0300 <![CDATA[Шановні світловодці та гості нашого міста!]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=111795 Thu, 22 Sep 2016 13:04:49 +0300 <![CDATA[Світловодськ:Два теплопостачальні підприємства на Кіровоградщині не готові до опалювального сезону]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=111737 Wed, 21 Sep 2016 13:11:07 +0300 <![CDATA[Вітрила творчості» зі Світловодська підкорювали Кропивницький]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=111691 Tue, 20 Sep 2016 14:06:58 +0300 <![CDATA[Світловодськ:Як розбудовувалося село Подорожнє. Спогади односельчан]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=111590 Wed, 14 Sep 2016 10:37:19 +0300 <![CDATA[Чудодійний образ Божої Матері побував у Світловодську]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=111569 Tue, 13 Sep 2016 17:44:34 +0300 <![CDATA[Світловодськ:Земля з Кіровоградщини поповнила символічний «Курган єдності і миру» у Запоріжжі]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=111122 Mon, 15 Aug 2016 17:05:50 +0300 <![CDATA[Вдячність небайдужим світловодцям]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=110923 Mon, 01 Aug 2016 16:45:26 +0300 <![CDATA[Світловодськ:Асоціація підприємців малого та середнього бізнесу запрошує на зустріч]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=110857 Thu, 28 Jul 2016 11:04:02 +0300 <![CDATA[Світловодськ:Поліцейські викрили неповнолітнього грабіжника]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=110826 Wed, 27 Jul 2016 13:24:08 +0300 <![CDATA[Світловодці зібрали понад півтонни пластикових кришок для протезування воїнів АТО]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=110795 Tue, 26 Jul 2016 12:08:56 +0300 <![CDATA[Світловодськ:Вкрав бойлер — збирайся в тюрму!]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=110596 Tue, 12 Jul 2016 13:21:15 +0300 <![CDATA[Світловодськ:Запрошуємо на святкові заходи!]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=110486 Thu, 07 Jul 2016 14:07:07 +0300 <![CDATA[Світловодськ:Клуб православної сім'ї відкрито!]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=110454 Wed, 06 Jul 2016 13:49:07 +0300 <![CDATA[Про якість питної води в місті Світловодськ та селищі Власівка]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=110412 Tue, 05 Jul 2016 14:14:22 +0300 <![CDATA[Світловодськ:Погода сприяє відпочинку на воді. На відміну від міського пляжу]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=110300 Fri, 24 Jun 2016 21:45:15 +0300 <![CDATA[У Світловодську поліцейські зупинили мопед, водій якого перевозив наркотики]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=110230 Thu, 23 Jun 2016 14:21:37 +0300 <![CDATA[В Світловодському районі туристичне літо розпочато]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=110196 Wed, 22 Jun 2016 14:27:50 +0300 <![CDATA[Виготовлення дизайнерських табличок з назвами вулиць у Світловодську]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=110121 Fri, 17 Jun 2016 18:41:06 +0300 <![CDATA[Світловодськ:Команда яхти «Амазонка» завоювала І місце на Чемпіонаті України]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=110043 Wed, 15 Jun 2016 13:28:07 +0300 <![CDATA[ДТП на бульварі Молодіжному у Світловодську]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=110015 Tue, 14 Jun 2016 14:36:13 +0300 <![CDATA[Світловодськ:Діти щиро вірять, що їх малюнки принесуть бійцям АТО гарний настрій]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=109977 Mon, 13 Jun 2016 14:36:38 +0300 <![CDATA[Світловодськ:Правоохоронці встановили зловмисника, який незаконно зберігав викрадену зброю]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=109879 Wed, 08 Jun 2016 18:15:03 +0300 <![CDATA[Світловодськ: Працівники поліції розпочали профілактичну операцію Літо-2016]]> http://cityukraine.osp-ua.info/index.php?pokazmisto=109784 Mon, 06 Jun 2016 16:49:39 +0300